Klampiarska výroba 

Vzhľadom na širokospektrálnosť klampiarskej výroby zameriavame svoju pozornosť na výrobu kvalitných  klampiarskych prvkov najrôznejších druhov a tvarov. Výrobu realizujeme prostredníctvom segmentovanej hydraulickej CNC ohýbačky, ktorá predstavuje perfektnú súhru rýchlosti, presnosti a bezproblémovosti, či už pri programovaní, alebo samotnom ohýbaní. Tento ohýbací stroj umožňuje ohýbanie plechov bez nutnostpreklápania, čo vedie k zvýšenej produktivite našich pracovníkov a tým ku skracovaniu času potrebného na výrobu štandardných, ale i špecificky profilovaných prvkov. Výrobu niektorých atypických prvkov dokážeme zabezpečiť aj prostredníctvom ručnej segmentovanej ohýbačky, ktorá rozširuje možnosti ohýbaných tvarov.

Základnými vstupnými materiálmi, s ktorými najčastejšie pracujeme, sú vysokokvalitné pozinkované a hliníkové plechy, zabezpečené od overených dodávateľov. Okrem nich sa pri výrobe stretávame napr. aj s nehrdzavejúcou oceľou či meďou. Vďaka zariadeniu na priečne a pozdĺžne delenie plechu, si dokážeme materiál nachystať priamo na výrobu. 

V rámci zabezpečenia väčšieho komfortu pre zákazníkov, ponúkame aj možnosť využitia našej dopravy, ktorá im zabezpečí rýchle dodanie tovaru na požadované miesto. 
clovekpng   ODBORNÉ A TECHNICKÉ                          
  PORADENSTVO
Našu spoločnosť tvorí tím profesionálov, ktorí majú za sebou stovky projektov a dokážu poradiť aj pri riešení náročných konštrukčných
otázok. 

autopng   ZABEZPEČENIE DOPRAVY

Vďaka našim vozidlám dokážeme pre Vás zabezpečiť rýchle dodanie na požadované miesto


pencilpng   VYPRACOVANIE CENOVEJ                    PONUKY ZADARMO

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Jej vypracovanie je úplne zadarmo.