O nás

Spoločnosť KOJA form, s.r.o bola založená na základe získaných dlhoročných skúseností v oblasti stavebníctva a odborného potenciálu, ktorým jej pracovníci disponujú.
V popredí spoločnosti vystupuje klampiarska výroba, v rámci ktorej sa snažíme zabezpečiť dodávku kvalitne vyrobených klampiarskych prvkov a v prípade záujmu aj ich montáž. Komplexnosť tejto oblasti dopĺňa aj dodávanie tesniaceho a spojovacieho materiálu.
V súvislosti s klampiarskou výrobou je predmetom nášho záujmu aj zabezpečovanie potrebného materiálu na kompletnú realizáciu striech, vrátane odkvapového systému, ktorý u nás nájdete SKLADOM. Vzhľadom na stúpajúci trend nového typu oplášťovania a našim bohatým skúsenostiam, realizujeme prevetrávané a sendvičové fasády.
Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť kompletné dodanie kvalitného materiálu, vrátane odborného poradenstva pri riešení náročných, konštrukčných otázok.

Jednou z vízií našej spoločnosti je aj naďalej poskytovať kvalitné služby, vďaka čomu budeme schopní uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.


prev next